O „Zaduszkach nad Zakopianką” w „Gościu Niedzielnym”

O „Zaduszkach nad Zakopianką” w „Gościu Niedzielnym”

O naszych „Zaduszkach nad Zakopianką” w internetowym wydaniu krakowskiego „Gościa Niedzielnego”. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przybyli, za chwile zadumy, refleksji, modlitwy, za świadectwo. Dziękujemy również tym, którzy pomogli w organizacji i przebiegu naszych uroczystości.
Link do artykułu: https://krakow.gosc.pl/doc/8574352.Krzeczow-Zaduszki-nad-zakopianka
Link do galerii: https://krakow.gosc.pl/gal/spis/8574355.Modlitwa-za-tych-co-zgineli-w-wypadkach-na-zakopiance

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. more information

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij