Parafialna Droga Krzyżowa 22 marca 2024 r.

Parafialna Droga Krzyżowa 22 marca 2024 r.

W piątek 22 marca w naszej parafii odbyła się Droga Krzyżowa, która prowadziła do Krzyża nad Zakopianką.

Album ze zdjęciami, których autorką jest Martyna Spólna, można sobaczyć na naszym parafialnym profilu na FB.

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. more information

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij