Program wizytacji kanonicznej w parafii

Program wizytacji kanonicznej w parafii

Wizytacja kanoniczna
Księdza Biskupa Janusza Mastalskiego
w Rzymskokatolickiej Parafii pw. św. Wojciecha BM
w Krzeczowie
w niedzielę 17 września 2023 roku

Program wizytacji:

7:50 – Przywitanie ks. Biskupa w wejściu głównym do kościoła
8:00 – Eucharystia odprawiana przez ks. Biskupa z homilią
9:00 – Spotkanie z grupami: Róże Różańcowe, Honorowa Straż NSPJ, Krąg Rodzin Domowego Kościoła, Bractwo Szkaplerza Świętego
9:30 – Spotkanie z Radą Parafialną
10:00 – Spotkanie z grupami: Schola, Ministranci, Lektorzy
10:30 – Eucharystia odprawiana przez ks. Biskupa z homilią
12:00 – Spotkanie z kapłanami
13:30 – Zakończenie wizytacji

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. more information

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij