TRANSMISJE MSZY ŚWIĘTYCH W TELEWIZJI I RADIU

Przeżywając czas Wielkiego Postu, który w sposób szczególny został naznaczony
pandemią koronawirusa, wyrażamy naszą solidarność i troskę wobec osób dotkniętych w jakikolwiek sposób tą chorobą. W duchu odpowiedzialności za życie każdego człowieka, zachęca się do modlitwy o ustanie panującej pandemii na całym świecie, szczególnie w naszej Ojczyźnie. Osoby przebywające w domach mogą  za pośrednictwem telewizji, radia lub portali internetowych duchowo łączyć się z odprawianymi w świątyniach nabożeństwami.

Poniżej publikujemy miejsca, skąd transmitowane będą msze święte przez telewizję, radio bądź Internet:

Niedziela 15.03.2020 r.:

Msze św. w telewizji i radiu:

godz. 7:00 – TVP 1
godz. 9:00 – Polskie Radio, Program Pierwszy
godz. 9:30 – Telewizja TRWAM
godz. 11.00 – TVP 1
godz. 13:00 – TVP POLONIA

Poniedziałek – czwartek 16-19.03.2020 r.:

godz. 7:00 – TVP1 – z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
godz. 20:00 – z Jasnej Góry w intencji ustania epidemii – TVP3