UWAGA! UWAGA! PIKNIK PRZENIESIONY!

UWAGA! UWAGA! PIKNIK PRZENIESIONY!

Ze względu na przewidywaną fatalną i zimną pogodę organizatorzy przenieśli II Rodzinny Piknik św. Wojciecha z 5 maja na dzień 1 czerwca (sobota) i zarazem Dzień Dziecka. Przeniesiony jest też II Krzeczowski Turniej Piłki Nożnej. Nagrody za Bieg Terenowy również będą rozdane 1 czerwca.

Oczywiście odpust odbędzie się 5 maja o godz. 11.00 – zapraszamy. Po sumie poświęcenie placu pod budowę Domu Parafialnego.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. more information

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij