„Zaduszki nad Zakopianką” 19 listopada

„Zaduszki nad Zakopianką” 19 listopada

Zaduszki nad Zakopianką” – Spotkanie przy Krzyżu w Krzeczowie – niedziela 19 listopada 2023 r. godz. 12:00
Po spotkaniu, ok. 13:00 w kościele parafialnym zostanie odprawiona msza św. w intencji tych, którzy zginęli w wypadkach drogowych na Zakopiance a także w intencji służb ratowniczych i zabezpieczających.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. more information

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij