„Zaduszki nad Zakopianką” pod Krzyżem w Krzeczowie

„Zaduszki nad Zakopianką” pod Krzyżem w Krzeczowie

13W związku z obchodami  Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych w dniu 19 listopada 2023 roku (World Day of Remembrance for Road Traffic Victims) chcemy w szczególny sposób uczcić pamięć ofiar wypadków na Zakopiance (trasa S7). Osoby wpisane przez formularz będą wspomniane podczas spotkania pod Krzyżem w Krzeczowie (w połowie drogi między Krakowem a Zakopanem) w niedzielę 19 listopada 2023 roku o godz. 12:00. Szczegółowych informacji udziela ks. Albert Wołkiewicz, proboszcz parafii pw. św. Wojciecha BM w Krzeczowie pod nr tel.: 728 648 765.

Formularz zgłoszenia ofiary wypadku – kliknij TUTAJ

 

Autor zdjęcia wykorzystanego do plakatu: Paweł Kowalczyk

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. more information

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij