ŻYCZENIA DLA PARAFIAN I GOŚCI

ŻYCZENIA DLA PARAFIAN I GOŚCI

ŻYCZENIA DLA PARAFIAN I GOŚCI

Na radosne Święta Bożego Narodzenia życzymy naszym Drogim Parafianom i wszystkim Gościom: aby Jezus Chrystus rodził się w Waszych sercach wciąż na nowo, aby obdarzał pokojem, radością i odwagą życia, aby usuwał wszelki lęk i pomagał ufać Bogu w każdej sytuacji, aby pozwalał doświadczać Jego obecności zarówno w ciszy własnego serca, jak też pośród ludzi spotykanych na co dzień, aby Duch Święty pomagał odkrywać Kościół Chrystusowy jako Wasz Dom. Niech Jego błogosławieństwo ogarnia każdą chwilę Nowego – 2020 – Roku. Składając sobie życzenia z okazji tego wielkiego święta prośmy, by Pan błogosławił naszą Ojczyznę miłą i wszystkie wioski z miastami, gdzie ludzie żyją w świątecznej radości, bo Słowo stało się Ciałem.

Duszpasterze i Siostry Zakonne

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. more information

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij