Ogłoszenia duszpasterskie 02.08.2020 r. – XVIII Niedziela Zwykła

Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic dla Róż.
Wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana.
Środa –
po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – święto Przemienienia Pańskiego. Po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 6.15 do 6.45 oraz od16.30 do 17.30 w zakrystii.  Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.  Chorych odwiedzamy od godz. 8.30 – prosimy ich zgłaszać w zakrystii.
Sobota – wspomnienie św. Dominika, kapłana.

W tym tygodniu możliwość skorzystania ze spowiedzi św. w pierwszy piątek. W inne dni po telefonicznym uzgodnieniu.

Zachęcamy do lektury gazet katolickich.