Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2019 r. – I Niedziela Wielkiego Postu

Zachęcamy wszystkich – a zwłaszcza dzieci i młodzież – do udziału w wielkopostnych nabożeństwach pokutnych. Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godz. 17.15 dla dzieci i o godz. 18.30 dla młodzieży i dorosłych, a dla tych, którzy w piątek nie mogą być, w niedziele po „sumie”. Natomiast Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.00.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na składkę, która jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” w Krakowie oraz za składkę inwestycyjną. Dziękujemy również za ubiegłotygodniową ofiarę na pokrycie rachunków za ogrzewanie – zebraliśmy 2 952 zł.

Środa – po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek –po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
Piątek – trzeci piątek miesiąca, a więc modlimy się za wszystkich, którzy w marcu obchodzą swoje imieniny. Można zgłosić imię solenizanta w zakrystii, aby w szczególny sposób je wypowiedzieć i objąć specjalnym błogosławieństwem.
Niedziela „Ad Gentes” – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Przed kościołem będzie zbiórka do puszek na pomoc misjom.