Ogłoszenia duszpasterskie 12.01.2020 r. – Święto Chrztu Pańskiego

Mimo, że dziś kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia, tradycyjnie do 2 lutego śpiewamy kolędy i cieszymy się Dzieciątkiem Jezus.

W poniedziałek na tacę przeznaczoną na potrzeby Misji zebraliśmy 1 597 zł. Bóg zapłać.

Środa – po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
Piątek – wspomnienie św. Antoniego, opata. Jest to trzeci piątek miesiąca, a więc modlimy się za wszystkich, którzy w styczniu obchodzą swoje imieniny. Można zgłosić imię solenizantów w zakrystii, aby w szczególny sposób w piątek je wypowiedzieć i objąć specjalnym błogosławieństwem. O godz. 18.30 spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klasy VI. Obecność obowiązkowa.
Sobota – o godz. 18.00 spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej na plebanii.

W przyszłym tygodniu będziemy obchodzić dzień babci i dzień dziadka. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić wszystkie drogie babcie i drogich dziadków w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30, kiedy to będziemy się za nich specjalnie modlić. Otrzymają szczególne indywidualne błogosławieństwo i będzie też dla nich specjalna niespodzianka. Już dziś życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i niech Bóg Wam błogosławi w waszych codziennych dziełach miłości.

Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. W imieniu swoim, siostry Teresy, pana Józefa i Służby Liturgicznej chciałbym serdecznie podziękować za tak niezwykle życzliwe przyjęcie i wsparcie. Pamiętamy o Was wszystkich w modlitwie i raz jeszcze z serca płynące Bóg zapłać za wszystko. Dziękuję też ks. Antoniemu za zastępstwo we wtorek.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” między innymi: jak wychować wierzące dziecko – co zrobić, aby dorastające dzieci nie porzucały wiary?

___________________________

Sołtys Krzeczowa wraz z Radą Sołecką zapraszają mieszkańców i sympatyków na Zabawę Karnawałową 15 lutego od godz. 19.00 w Remizie OSP. W czasie zabawy będzie przygrywała Kapela Martyny oraz odbędzie się loteria fantowa. Rezerwacje do 3 lutego pod numerem telefonu 535 034 796 – szczegóły na plakacie w gablotce przed kościołem. Zapraszając na tę imprezę integracyjną pragniemy serdecznie podziękować organizatorom, którzy postanowili, że całość dochodów będzie przeznaczona na budowę naszego Domu Parafialnego. Uczestnicząc więc w dobrej zabawie będziemy mogli dodatkowo wesprzeć naszą wspólną inwestycję. Tym bardziej więc zapraszamy.