Ogłoszenia duszpasterskie 16.06.2024 r. -XI Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwa czerwcowe:
dni powszednie: po mszy św. niedziele: po mszy św. o godz.: 16:00

2. W środę w godz.: 17:00-18:00 okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży. Po
mszy św. o godz.: 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz.: 17:40. Msza św. o godz.: 18:00 w int. ofiar pacyfikacji Krzeczowa.

4. W piątek o godz.: 8:15 Msza św. z okazji zakończenia Roku szkolnego 2023/2024.

5. Składamy serdeczne podziękowania Panu Tomaszowi Masteli za przekazanie
kruszonego kamienia ozdobnego do ogrodu parafialnego.