Ogłoszenia duszpasterskie 18.02.2024 r. – 1. Niedziela Wielkiego Postu

1. W Środę Popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, podczas których można uzyskać odpust zupełny.

Droga Krzyżowa:
– piątki, godz.: 17:15 (dla dzieci), godz.: 18:30 (dla młodzieży i dorosłych)
–  niedziele, godz.: 11:15

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym:
– niedziele, godz.: 15:00

Rekolekcje wielkopostne:
17 – 19 marca 2024 r.

2. W środę po mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek po mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. W piątek o godz.: 19:00 – „Męski różaniec”.

5. W ostatni piątek odeszła do Pana Boga nasza Parafianka – Janina Chlebek (lat 62) z Roli Tomczykowej. Data pogrzebu jest ustalana przez rodzinę. W intencji zmarłej: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.