Ogłoszenia duszpasterskie 22.08.2021 r. – XXI Niedziela Zwykła

Wtorek – święto św. Bartłomieja, Apostoła.
Środa – po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Na Mszy św. odnowienie Aktu zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej.
Piątek – wspomnienie św. Moniki.
Sobota – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Różańcem Świętym w ramach Nowenny przed beatyfikacją Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Dziś o godz. 19.00 zebranie Rady Parafialnej.

Dziękujemy za wpłaty na doroczną składkę na cele parafialne, którą otrzymaliśmy ze wszystkich Ról.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” między innymi przeczytamy wspomnienie o zmarłym arcybiskupie Henryku Hoserze oraz o tym, jak skutecznie przekazywać wiarę w rodzinie.