Ogłoszenia duszpasterskie 7.04.2024 r. – 2. NIEDZIELA WIELKANOCNA (NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA)

1. Zachęcamy do udziału w uroczystościach ku czci Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

2. W związku z trwającym w naszej archidiecezji Kongresem Eucharystycznym chcemy zaproponować modlitwę w intencji mieszkańców naszej parafii. Każdego dnia podczas Mszy św. będziemy modlić się za mieszkańców poszczególnych Ról. Zachęcamy, w miarę możliwości, do udziału w tych mszach św. Wszystkich Parafian zachęcamy do odmówienia jednego „Zdrowaś Maryjo” w int. mieszkańców wyznaczonej na dany dzień Roli.

Porządek na najbliższy tydzień:
Poniedziałek – Rola Balizakowa
Wtorek – Rola Burmistrzowa
Środa – Rola Czarnotowa
Czwartek – Rola Czubinowa
Piątek – Rola Kośmidrowa
Sobota – Rola Marszałkowa

3. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św.: godz.: 6:45 i 18:00. Podczas każdej mszy można przystąpić do dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W tym dniu w Myślenicach (Sanktuarium MB Pani Myślenickiej) ma miejsce peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów. Parafie naszego dekanatu są zaproszone na Mszę św. o godz.: 9:00.

4. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek po Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. W piątek o godz.: 17:30 Wypominki i Koronka do Bożego Miłosierdzia a o godz. 18:00 Msza św. w intencji zmarłych wypominanych

7. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna i rozliczenie z poprzedniej.