Ogłoszenia duszpasterskie 26.01.2020 r. – III Niedziela Zwykła

Dziś –  o godz. 15.30 nasza tradycyjna niedzielna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie
Wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła
Środa – po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
Piątek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.
Sobota – I sobota miesiąca – po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcem świętym.
Niedziela – święto Ofiarowania Pańskiego. Na Mszach świętych poświęcenie „gromnic”. W tym dniu obchodzimy XXIV Dzień Życia Konsekrowanego. Przed kościołem do puszek będzie prowadzona zbiórka pieniędzy przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Jest to zarazem I niedziela miesiąca – po Mszy św. o godz. 8.00 zmianka różańcowa. Tajemnice przynoszą zelatorzy. O godz. 17.00 w kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.

Rozpoczęły się ferie zimowe. Nauczycielom i uczniom życzymy miłych, bezpiecznych ferii oraz dobrego odpoczynku. Niech ten wspaniały czas dostarczy wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim semestrze.