Ogłoszenia duszpasterskie 28.07.2019 r. – XVII Niedziela Zwykła

Dziś w naszym kościele kierowcy i podróżujący czczą swego patrona św. Krzysztofa. Za chwilę będziemy się modlić za kierowców i wszystkich podróżujących, a następnie. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Ksiądz podejdzie do każdego pojazdu. Wtedy też będzie można złożyć ofiarę,  która będzie przeznaczona na pomoc polskim misjonarzom, organizowaną przez MIVA POLSKA na zakup środków lokomocji.

Poniedziałek – wspomnienie św. Marty
Środa – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana. Po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano od 6.15 i Msza św. o godz. 6.45. Popołudniu spowiedź od godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych – prosimy ich zgłaszać w zakrystii. Uroczystości odpustowe w Tenczynie. Suma odpustowa o godz. 11.00.
Sobota – pierwsza sobota miesiąca – po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcem świętym.
Niedziela – I niedziela miesiąca – po Mszy św. o godz. 8.00 zmianka różańcowa. Tajemnice przynoszą zelatorzy.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.